Apparat - Krieg und Frieden - Music for theatre

akurnik.cz / Apparat - Krieg und Frieden - Music for theatreJezdíš v autě a sleduješ. Na pozadí malebných hor české krajiny, na pozadí království luk pasoucích se kraviček, na pozadí modrého nebe, z kterého ti nesnesu víc, než můžeš ty sám, na pozadí pozadí si pouštím jako dement pořád dokola a dokola Apparat. Konkrétně se jedná o Krieg und Frieden. Válka a mír, sakra, co to má znamenat?! Samozřejmě jako každá pořádná nahrávka, i tato ležela v kastlíku asi půl roku. Když mě Pekař na Apparat upozornil, tak jsem to klasicky ignoroval. Směr z hájenky na Vostrý přes Oponešice. Potom na Třebíč, aneb burani inspirují město. Díky, vy čuráci – je to dobrý jako grilovaná zelenina z vegebistra. 

Celý se to odvíjí nějak samo, zapomeneš, že řídíš, zapomeneš, že sedíš na lavičce v parku, zapomeneš, kdo jsi a jsi tam. Ale kde to seš? Já nevím, jsem tam. Unáší mě to, poslouchám to…tady bych měl zastavit…nezastavím, tohle nechci končit. Zastavím se jindy. Jednou seš dole jednou nahoře, jednou to vybuchuje a jednou je to potůček dobré nálady, Vojna a mír? Nechápu. Když jsem byl mladý hoch jako moje všechny děti, poslouchal jsem s R080 a jedním Zmrdem Boards of Canada, unášelo mě to a hltal jsem to plným douškem. Apparat mě vrací do této doby. Je to krásné vracení se směrem vpřed. Vzpomeneš si na ten pocit, když ti to ustřeluje hlavu, ale tak krásně jemně. Jemná destrukce všedního dne, musíš si to poslechnout a bude ti dobře, bude ti dobře, bude ti dobře, bude ti dobře. Komentářevko

2014-09-29 20:24:49

Trochu překvapující byla zpráva, že už u nás hráli. Možná, že kdybych to věděl tak zase vylezu z nory. Člověk si pořád nemůže zvyknout, že u nás v Třebíči máme lidi, kteří to umí zařídit a za to jim patří dík.

Pavel Číhal

2014-09-29 20:25:03

Taky jsem zalezlej v noře. Chtěl bych ven ale něco v hlavě mě drží v té noře...Joo

Pavel Číhal

2014-09-29 20:25:16

Krása hudba


SLEDUJTE NÁS

Alternativní kulturník akurnik.cz - hudba, filmy a literatura.
Kalendář akcí a koncertů, reportáže, doporučení, rozhovory.

Facebook akurnik.cz Twitter akurnik.cz Youtube akurnik.cz Google+ akurnik.cz RSS akurnik.cz
© 2014-2019 / Kód a design LukasKrula.cz
Veškerý obsah těchto webových stránek podléhá autorským právům a je tak chráněn v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, v platném znění.