This Will Destroy You - Another Language

akurnik.cz / This Will Destroy You - Another Language
03.10.2014 / Doporučujeme / Lukáš KrulaRýmečka, podzim, je čas na post-rock. Pouštím Her Name is Calla, dostávám se do správný nálady a atmosféra se táhne jak sejr v česnečce. Mám je už celkem naposlouchaný, po půl hodině poslechu hledám něco „novýho“. Výběr padá na This Will Destroy You. V září hráli tihle rodáci z Texasu v Praze, po čtyřech letech, a vydali nový album s názvem „Another Language“. Určitě znáte starší flákoty Mighty Rio Grande nebo Quiet. Kapela vznikla v roce 2005, kdy se čtyři kámoši (Christopher Royal King, Jeremy Galindo, Raymond Brown a Andrew Miller) domluvili na společným hraní, a od tý doby nahráli už 4 alba. V průběhu hraní se z jednoho kámoše stává nekámoš, takže bubeníka Andrew Millera nahrazuje Alex Bhore, s ním kapela nahrává desku Tunnel Blanket.

Podmanivost TWDY dokazuje i režisér Bennet Miller, kterej si je vybral do svýho bijáku Moneyball. Dva songy použil dokonce Pentagon k instruktážním videím.

Hned první song New Topia z desky Another Language nám předvede, co TWDY dokážou. Jemnej začátek, vyčkávačka, pak to klasicky ve vteřině pustěj z Macochy a rozbalej mráz na zádech. Ruce v rychlým rytmu protínaj struny, bubeník tříská do bubnů a song eskaluje až na vysokou horu. Dustisim nás zase na začátek ukolíbe. Třesk, blenk, třesk, blenk a ratatatata. Tahle šablona se neustále opakuje ve všech písních na desce, ale baví to, prostě to baví.

Několikrát se pohodlně ukolíbejte a skočte si do propasti hluku. Tahle zvuková horská dráha stojí za to.Komentářevko

2014-10-05 21:28:19

To mají mazlíčci rádi.


SLEDUJTE NÁS

Alternativní kulturník akurnik.cz - hudba, filmy a literatura.
Kalendář akcí a koncertů, reportáže, doporučení, rozhovory.

Facebook akurnik.cz Twitter akurnik.cz Youtube akurnik.cz Google+ akurnik.cz RSS akurnik.cz
© 2014-2019 / Kód a design LukasKrula.cz
Veškerý obsah těchto webových stránek podléhá autorským právům a je tak chráněn v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, v platném znění.