Sametoví teroristé

akurnik.cz / Sametoví teroristéSametoví teroristé jsou hraný dokument. Vlastně to bylo samovolné spuštění klubové činnosti. Až v průběhu, který nás přitahoval jak magnetické panenky, jak básně třebíčského dj smažáka, jsme zjistili, že sedíme v klubu. Atmosféra v pravdě klubová. Podivujete se, jestli to tam opravdu je. A ono to tam opravdu je. Klusák a Remunda v tom mají taky čumáky, to jen tak na okraj, miláčci.

Příběhy jsou tři: tři hlavní hrdinové, tři režiséři, tři tragikomické příběhy, ale ve vší parádě. Záběry, dialogy -je tam všechno. Všechno co nás klubáky baví. Do klubu do klubu do klubu. Možná i do klobouku. Tři příběhy do klobouku. Diverzní činnost jak ji ještě neznáte. Možná znáte, ale český Bond, James Bond má větší grády, než jsme doufali.

Výborný čoveče, podívejte se na to, nebudete litovat. Možná nás budete litovat. Nelitujte.
Rok vzniku 2013. Stopáž 87 krásných minut, Velvet Terrorists.Komentářevko

2014-11-19 09:35:54

Celkem mě potěšilo, že věci náhodné přicházející nečekaně, jsou i takto zábavné.

kpt. Kojeny

2014-11-21 09:32:01

Tak tohle už vážně přesahuje všechny meze, tohle je bezostyšná reklama! Včera večer jsem shlédl film doporučovaný již v budoucnu populárním DJ Smažákem. Vážení, jen hlupák by nepoznal, že ten kdo vystupuje chvíli jako STANO,chvíli jako FERO a hnedle jako VLADIMÍR je sám samozvaný spasitel v různých převlecích. Ano je to on - Smahy, jak ho každý známe i neznáme. Určitě bych ale měl ocenit dobrou kvalitu, kameru, šikovnost s jakou vtipně mění hlas i obličeje, maluje si kérky na kolena, chytá ryby a hovoří se ženami. Doufám, že nikomu nebude chybět na vánočním stromečku zmenšenina velkého mistra. V případě, že byste ho nemohli sehnat, tak v našem klubu připravujeme limitovanou edici. Brzy se o všem dozvíte z rozhlasu. p.s.Jen pro silné větve.


SLEDUJTE NÁS

Alternativní kulturník akurnik.cz - hudba, filmy a literatura.
Kalendář akcí a koncertů, reportáže, doporučení, rozhovory.

Facebook akurnik.cz Twitter akurnik.cz Youtube akurnik.cz Google+ akurnik.cz RSS akurnik.cz
© 2014-2019 / Kód a design LukasKrula.cz
Veškerý obsah těchto webových stránek podléhá autorským právům a je tak chráněn v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, v platném znění.