The Battery (2012)

akurnik.cz / The Battery  (2012)
29.05.2014 / Kinematografie / Lukáš KrulaPíšu na alternativni kulturník o filmu se zombíkama. Jo, píšu. Kurník snese všechno. Tenhle film je ale naprostej unikát a vymyká se snad všemu zavedenýmu. Dlouhý scény, kdy se nic neděje, si jen tak někdo v „akčňáku“ dovolit nemůže. Střih a kamera připomínaj spíš krásně natočenej videoklip. Hlavní hrdina je sympatickej vousáč. V podstatě se celou dobu kocháte přírodou, barvama, záběrama a hlavně hudbou (a přitom se současně musíte bát, kde na Vás co vyskočí). Soundtrack filmu The Battery je naprosto dokonalej. Podle Sight and Sound dokonce nejlepší ze všech filmů roku 2012. Rozpočet bijáku byl pouhopouhejch 6000 dolarů a přitom obdržel tři žánrový ceny diváků na různých festivalech.  

Jestli chcete relaxovat u hororu, slyšet skvělou muziku a občas se i zasmát – pustťe si to. Rozhodně to stojí aspoň za prozkoumání. Něco takovýho jste zcela jistě nikdy neviděli. Já si to dám rozhodně ještě jednou.

čsfd

a takhle nějak to vypadákompletní soundtrack


jeden z nejlepších momentůKomentářePavel Číhal

2014-09-29 20:05:40

Skvělej film. Kdybych si měl představit apokalyptickej svět plnej zombie, představil bych si ho přesně takhle. (y)


SLEDUJTE NÁS

Alternativní kulturník akurnik.cz - hudba, filmy a literatura.
Kalendář akcí a koncertů, reportáže, doporučení, rozhovory.

Facebook akurnik.cz Twitter akurnik.cz Youtube akurnik.cz Google+ akurnik.cz RSS akurnik.cz
© 2014-2019 / Kód a design LukasKrula.cz
Veškerý obsah těchto webových stránek podléhá autorským právům a je tak chráněn v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, v platném znění.