Permon Balet Superstar and The K and Ilydaen

akurnik.cz / Permon Balet Superstar and The K and IlydaenTo bylo ve velké knize napsáno, že tři králové mají setkání. Třetí bohužel nepřišel, ale k té příležitosti byla naplánovaná trachtace spojená s křestem velké události – NIC.

Stalo se, že nic se zrodilo. V bolestech ho matka povila, otec mu dal moudrost a stádo běsnících bludiček mu dalo do vínku všemožné i nemožné. Trdlovali, pili, povídali si a společně přivítali – NIC.

Ihned po narození bylo jasné, že NIC je veselé a nadměrně veliké a tak hezky dětsky živounké. Holt Třebíč je stále město dobrých přátel, já tomu věřím, a vše co zrodí, tedy i NIC, je výborné a světlé.

Přijel se podívat také strýc z Belgie. Ilydaen, moudrý mládenec, skočný a tradičně nekonfliktní. Lidé ho vítali a přáli mu mnoho zdaru. Přece jenom návštěva z takové dálky je vždy vzácná.
Kultivovaný projev a pevně srovnané myšlenky. Nikdo na světě neumí lépe uvést NIC.

PERMON BALET SUPERSTAR

Samotné NIC zaznělo, promluvilo do vysokého stropu. Lidé třebíčští naslouchali pozorně. Poselství bylo vyřčeno, naděje existuje a musí se žít dál. Sláva tobě – NIC.

Přijel král, THE K – samotný slovutný belgický vojevůdce. Davy ho vítaly a provolávaly mu slávu. The K je spravedlivý a umí dobře vládnout. Proslov k prostému lidu byl převážně energický, dikce byla jasná a lid nevznášel pochybnosti.

Poslední řádek královského protokolu byl naplněn. Poháry vína zely prázdnotou, lidé se pomalu loučili, poslední milenci si slíbili věčnost a trachtace mohla být ukončena.
Vložil : Kytka

Napsal : Vko

FotogalerieKomentářevko

2014-09-29 20:03:20

Na Lihovaru z lihu vari hlavu. Co si pamatujes? NIC

Alice Není Pokorná

2014-09-29 20:03:41

doporučená četba - http://search.mlp.cz/cz/titul/vareny-hlavy-aneb-devce-tobe-na-kozach-tanci-smrt/2337528/


SLEDUJTE NÁS

Alternativní kulturník akurnik.cz - hudba, filmy a literatura.
Kalendář akcí a koncertů, reportáže, doporučení, rozhovory.

Facebook akurnik.cz Twitter akurnik.cz Youtube akurnik.cz Google+ akurnik.cz RSS akurnik.cz
© 2014-2019 / Kód a design LukasKrula.cz
Veškerý obsah těchto webových stránek podléhá autorským právům a je tak chráněn v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, v platném znění.