The K a Onmens na Staré radnici

akurnik.cz / The K a Onmens na Staré radnici
21.08.2015 / Odehrálo se / Lukáš KrulaUž potřetí přijeli do Třebíče chlapci z Belgie. Nával energie z Brusselu se dal tedy očekávat. A taky přišel. Co nedokázal Mark Lanegan minulej tejden na Flédě, to dokázali The K na 1000 %.

Na projevu kapely se odráží záliba v Pissed Jeans, Jesus Lizard nebo Shellac. Což samo o sobě zaručuje kuletrhající záležitost. Hospoda Na Staré Radnici se proměnila ve scénu ze hry Machinarium. Světla se plazily po stropních klenbách a bralo to dech. Už jen tak. ONMENS – elektronickej projekt bubeníka The K – k nám pomalu přišel, chytil za ruku a jako správnej ďábel si nás odvedl s sebou do pekla. Už v tu chvíli bylo jasný, že tenhle srpnovej středeční večer se vryje do paměti všech přítomných. Nesmazatelně.

Sébastien bere kytaru a řve na všechny sedící, že tady, kurva, nejsou v posranejch lázních a ani jim není teprve patnáct. Začíná velká punkrockšumová šou. Songy plný energie, rozervanýho napětí a emocí do nás bušej jak ukrajinec s kangem na náměstí. Tradiční koncert The K graduje rozdáním nástrojů mezi lid. Následný písně pánové odehrávaj na jednom ze stolů hospody.

Naše duše nelevitujou jemně nad zemí, naše duše oscilujou v rychlejch frekvencích mezi peklem a nebem. Tohle je vono. Tohle chceš. 

A FOTKY BUDOU, počkej si!Komentáře
SLEDUJTE NÁS

Alternativní kulturník akurnik.cz - hudba, filmy a literatura.
Kalendář akcí a koncertů, reportáže, doporučení, rozhovory.

Facebook akurnik.cz Twitter akurnik.cz Youtube akurnik.cz Google+ akurnik.cz RSS akurnik.cz
© 2014-2019 / Kód a design LukasKrula.cz
Veškerý obsah těchto webových stránek podléhá autorským právům a je tak chráněn v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, v platném znění.