The Picturebooks v Café V lese

akurnik.cz / The Picturebooks v Café V lese
16.04.2019 / Odehrálo se / Lukáš KrulaBlues-rockoví The Picturebooks vyprodali pražský klub Café v lese, což není žádné překvapení. Dvojice, která svou kariéru odstartovala v garáži s motorkama, nyní oslňuje a vyprodává sportovní haly i kluby všech velikostí. Čtvrté řadové album Home is a Heartache vydali v roce 2017 a do Prahy přijeli s aktuálním singlem Howling Wolf.

Chlapci z německého Güterslohu se svým pouštním blues-rockem, s vizáží typických motorkářů a charismatickým projevem pokořili pražšký klub během několika úvodních vteřin svého vystoupení. Syrová hudba, garážový sound s klasickou bluesovou kytarou. Philipp Mirtschink při mlácení do bubnů s každým songem vydává přinejmenším tolik energie, jako průměrný běžec půlmaratonu. Atmosféra ve sklepních prostorech se dá krájet i tupým kuchyňským nožem. Fynn Grabke prokládá zase pauzy citátama o životě a svěřuje se publiku - jak moc nás všechny miluje. Prostor je až po strop naplněn mohutným zvukem. Písníčky plynou jako voda v Mississippi river a nikdo nechce končit. Hltáme každej špinavej tón i dunění bubnů a necháváme se přitom ovládat hypnotizující melodií. Ok. Milujem Vás taky!Komentáře
SLEDUJTE NÁS

Alternativní kulturník akurnik.cz - hudba, filmy a literatura.
Kalendář akcí a koncertů, reportáže, doporučení, rozhovory.

Facebook akurnik.cz Twitter akurnik.cz Youtube akurnik.cz Google+ akurnik.cz RSS akurnik.cz
© 2014-2019 / Kód a design LukasKrula.cz
Veškerý obsah těchto webových stránek podléhá autorským právům a je tak chráněn v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, v platném znění.