Černou tě omotám lepící páskou

akurnik.cz / Černou tě omotám lepící páskou

Černou tě omotám lepící páskou!!

Takhle hezky mi už dlouho nikdo nevyznal lásku. To umí jedině Mongol. Mongol je pastevec z Třebíče. Pase svoje ovce. Neskloní hlavu, je obdařen múzou, jenž nemá nápad. Na držku bude padat. Co se týká děkovaček, přijímá je velice skromně. To je celý Mongol, skromnost sama. Mongol má svoje městské sady.

Mongol je totiž androš a jeho kapela vydává novou desku, akurnik líže smetanu (jako obvykle) a může Vás o tomto faktu informovat jako první. Černou tě omotám lepící páskou. Deska vychází v prosinci, zřejmě Mongol dobře ví, že opuštěné romantické matky dětí kupují svým ratolestem dárky před štědrým dnem. Mongol není Ježíšek. Dokonce se o ty prachy šábnou s pro mě neznámým tělesem Metalurg, vydá jim to brněnská firma Karla Gotta - EARS&WIND.

Hudbě rozumím pramálo, a proto o ní můžu psát. Na albu se bude nacházet deset podzemních skladeb. Všechny jsou otextovány podzemně a zemitá je i basa. Pěkně si koexistuje s rytmem. Doplněno těkavou svižnou kytarou a ságem. Jestli jsou tam další nástroje, kromě toho kravskýho rohu, to jsem si nevšiml. Jo vlastně housle - jako speciální host. Nebojte se, i andorš je jenom člověk a táhlé melodie mu nejsou cizí. Takže i romantické duše si přijdou na své. Ovšem textem duši nehladí, jenom ta moje černá si celkem lebedí.

Lidi jsou hrozný, děti tu skotačí, brzy je zprzní – u cesty bodláčí roste a kvete, snad někam dokráčí, zkurvenej světe. Desku budou jako každé slušně narozené dítě křtít. Bude to na klasické vousaté akci Homers memorial v Brně – 9.1.2015

Sledujte http://www.mmsband.estranky.cz/