Jeden svět v Třebíči

04. 12. 2014 / Doporučujeme / Nikola Piálková
akurnik.cz / Jeden svět v Třebíči

Další ročník Jednoho světa v Třebíči (bude již počtvrté) se nezadržitelně blíží a naší povinností je vás upozornit, že následující rok (nejspíš opět v březnu) bude akurnik.cz mediálním partnerem!

Švitoří se o tom, že by festival měl být zakončen hudebním večerem, na který se jako účastník festivalu dostanete zdarma, avšak tento fakt bude třeba doložit kupónem, který při návštěvě alespoň jednoho filmu obdržíte! Celý večer by měl být v režii akurniku, takže netřeba váhat nad tím, zda jít či nejít.

Další drb, o který se s vámi podělíme, je téma. Po minulém roce, kdy úhlavním tématem měla být Práce. (ale v mnoha případech tomu tak vůbec nebylo), se pro Jeden svět 2015 odhlasoval slogan daleko obšírnějšího rázu Praskněte své bubliny, který by měl symbolizovat uvědomění si opravdových problémů na naší planetě. Festival totiž má „otevírat oči“, čili je možné též říct „praskat vaše bubliny“, a na některé události ve světe nahlédnout z trochu jiného úhlu, než jaký vám dennodenně servírují  masová média.

Tímto článkem bychom vás chtěli jen upozornit na to, že přípravy festivalu jsou již v plném proudu, takže čtěte akurnik.cz a my vám zaručujeme, že o JS v Třebíči budete vždycky vědět všechno jako první!
Jó a kdyby někdo měl snad nějaký nápad nebo dokonce chuť se k našemu týmu připojit, nechť se obrátí na mou osobu, Nikolu Piálkovou, kontakt najdete v rubrice O NÁS, a nebo na stránku Jeden svět v Třebíči na Facebooku.

Tak se ozvěte!

PS. Fotky jsou ze soustředění organizátorů JS v regionech ČR, abyste mi věřili, že vážně něco děláme!