Koonda Holaa Na louce

akurnik.cz / Koonda Holaa / fotila: Kemi Photo

Přijedeš si vysluněnej z deštivý Británie, v Londýně byl fesťák, o kterým Vám psát nebudu.

Kamil - Koonda Holaa hrál v Třebíči již několikrát, ale nikdy jsme se nestřetli. Dlouho jsem nepotkal dobrýho člověka, kterýmu nejdou z huby jenom hovna a všude je smrad, že bys z toho padl na prdel. Tohle byla vůně, kterou mám rád v ložnici.

Koonda je dobrej kebab a mluví mi z duše, to neznamená, že se budeme brát. Ale přijel, abych na něj mohl přijít. Stalo se tak samozřejmě náhodou. Setkalo se tam pár dobrý lidí, kdybych chlastal víc, mohli jsme se objímat a pusinkovat. No, výjimka potvrzuje pravidlo.

Nebudeme si tady psát seznam písní, který byl opravdu slušně dlouhej. Obvykle odcházím domů na gulášek z hlívy, ale vydržel jsem. Kamil pije víno.

Spolupracuje s pár bednama a s nějakým krabičkovým mišmašem, tomu nikdo rozumný nemůže rozumět. Ovšem - čím mě uzemnil hned na záčátku, byl jeho hlas. Ten by mi mohl číst pohádky na dobrou noc. S kytarou si rozumí skvěle. Lehce ji prstí a odškrtává si orgasmy mařen v první řadě. I ja jsem musel vyměnit trenky, jak jsem byl zechcanej. Harmonie a odjíždím na kytarovým LSD. Ten kluk se mi prostě libí, všechno to nějak hraje dohromady. Americkofrancouzskej Čech z Teplic - to je úplná zahrada v červený knihovně. Jestli chceš potkat boha harmonie, hlasu a kytary, tak si najdi Koondu Holaa Kamila Kebaba.


Ostatní články na akurnik.cz:
Koonda Holaa a Cheap Wine na Béčku
Koonda Holaa na Barborce

Fotky fotila: KEMI PHOTO