Travis O'Neill and Trixie Trainwreck No Man Band

akurnik.cz / Travis O'Neill and Trixie Trainwreck No Man Band

Je pár důvodů, který tě donutěj vrátit se z dovolený zpátky do rodný hroudy. Jednak potřebuješ vydělat nějaký prachy, druhak se potřebuješ kulturně uspokojit. O naše místní kulturní uspokojení se nejlíp stará Ágnes, to je jasný. Jaro rozjel ve velkým stylu. Začalo to Marcelem Křížem, bluesovým nátěrem od Dirty Deep a pokračovalo s triem Neuvěřitelno až k tomuhle večeru v Račerovicích. Že to není konec jeho jaroletních aktivit, to je jasný. Máte se na co těšit, sledujte kalendář na akurnik.cz, kde vás na všechno v budoucnu krásné upozorníme.

Račerovickej Hudební bar se postupem času stal doupětem kvalitní alternativní muziky. Pravidelně se tu slízaj (a lízaj) přátelé z širokého okolí. Nebylo tomu tento večer jinak. Kvalitní občerstvení - příjemná atmosféra. Travis náš O’Neill to rozjel svejma startovacíma flákama a bylo jasný, že tenhle vejlet pár kilometrů za město bude stát za to. Travis se pravidelně střídal s Trixie v menších setech, což bylo velmi svěží a pochválení hodné rozhodnutí. Trixie vás uhrane. Je to zkrátka ženská (kérky, výrazná rtěnka a vostrej hlas) vod rány. S ničím se nesrala a prostě to tam napálila. Jehlový podpatky, rytmická kytara, bass drum, harmonika, zpěv. Těžce pracující žena. Připadal jsem si jak v nějakým zapadlým přístavním baru v San Franciscu. Nakoplo to všechny. Tančilo se, pilo a hodovalo. Tak to má bejt. Trixie Trainwreck má mimochodem nádhernej vinyl, chacha.

Na Račerovicích je dobrý, že když tam něco (nedejbože v lehké opilosti) ztratíte, druhej den vám to dovezou až dom. Ale vono tam nejde moc ztratit, tam jde jenom získat. Díky!

foto: Kemi Photo